CD Projekt RED walczy z wyciekami. Rodzimi twórcy żądają usunięcia wpisów przekierowujących do kodu Gwinta

News
4978V
CD Projekt RED walczy z wyciekami. Rodzimi twórcy żądają usunięcia wpisów przekierowujących do kodu Gwinta
Mateusz Wróbel | 19.02.2021, 18:48

CD Projekt RED wciąż walczy z wyciekiem danych. Studio żąda od użytkowników Twittera o usunięcie wpisów, które odsyłają do stron, z których możemy pobrać kod źródłowy Gwinta.

Od 10 lutego każdy zainteresowany może pobrać kod źródłowy Gwent: The Witcher Card Game - to właśnie w tym dniu hakerzy odpowiadający za włamanie na serwery CD Projekt RED udostępnili pliki gry do sieci, a w późniejszym czasie sprzedali kod źródłowy do Wiedźmin 3: Dziki GonCyberpunk 2077 prawdopodobnie wraz z danymi osobowymi pracowników studia.

Polacy wciąż walczą z wyciekiem i chcą, aby społeczność nie udostępniała kolejnym osobom linki przenoszące zainteresowanych do torrentów, z których w szybki i łatwy sposób pobiorą pliki sieciowej karcianki o nazwie Gwint. Według informacji podanych przez redakcję PSU, CDPR wysłał już do co najmniej dwóch użytkowników Twittera e-mail, w którym żądali usunięcia wpisu dot. ww. produkcji. Jeden z użytkowników, który otrzymał ową wiadomość, podał, iż usunął już swój tweet.

Źródło: https://www.psu.com/news/cyberpunk-2077-dev-issues-dmca-notices-to-remove-tweets-containing-links-to-stolen-code/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych