Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2021 22:40
BlizzConline
1862V

BlizzConline z wielkimi zapowiedziami. Oglądajcie z nami pokaz Diablo, Overwatch i World of WarCraft

Już dzisiaj rozpocznie się wielkie święto studia Blizzard. Deweloperzy nie mogą zaprosić graczy do Anaheim Convention Center, więc zamiast tego firma zdecydowała się na cyfrowe wydarzenie. Już dzisiaj rozpocznie się BlizzConline.

Czy BlizzConline zapewni odpowiednie wrażenia i cyfrowe wydarzenie zaoferuje atrakcje znane z normalnych BlizzConów? Przekonamy się już dzisiaj po 23:00, ponieważ właśnie w tym czasie wystartuje duża konferencja, podczas której poznamy szczegóły nowych gier przygotowywanych przez znane studio.

Czego możemy się spodziewać? Na imprezie na pewno nie zabraknie World of Warcraft: The Burning Crusade Classic – o grze informowaliśmy już wczoraj, ponieważ szczegóły dotyczące dodatku zostały opublikowane przed czasem. Bardzo możliwe, że zobaczymy także Blizzard Arcade Collection, ponieważ zestaw trzech gier został dostrzeżony w bazie PEGI.

Pytanie pozostaje jedno – czy będzie Diablo 2 Remake? Opinie są tutaj podzielone, jednak miejmy nadzieję, że Blizzard pozytywnie zaskoczy i zaproponuje graczom pierwsze spojrzenie na powrót oczekiwanego od dawna klasyka.

Bardzo możliwe, że zobaczymy także nowe materiały z Overwatch 2 (premiera ma odbyć się w przyszłym roku), a może nawet zerkniemy na Diablo 4 oraz Diablo Immortal? Ten drugi tytuł może wkrótce zadebiutować.

Zamierzacie oglądać BlizzConline? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Tagi: blizzard Blizzcon BlizzConline Diablo Hearthstone Overwatch warcraft