Gry na PS4, PS5, Xbox Series X|S, Xbox One, i PC w promocji od 29 zł. Dobra okazja na kilka tytułów

Promocje gier
6637V
Gry na PS4, PS5, Xbox Series X|S, Xbox One, i PC w promocji od 29 zł. Dobra okazja na kilka tytułów
Wojciech Gruszczyk | 19.02.2021, 11:21

Najnowsza promocja w RTV Euro AGD pozwala sięgnąć po kilka ciekawych produkcji w znacznie lepszych cenach. Najtańszym tytułem w ofercie okazał się Forza Horizon 3, którą zgarniecie już za zaledwie 29 zł. Poznajcie pełną listę przecenionych tytułów.

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak ciekawych promocji. Sony zaprosiło graczy na podwójne rabaty, swoją ofertę przedstawiło Nintendo, a jeszcze możemy sięgnąć po dwie pozycje za darmo od Epic Games Store.

RTV Euro AGD również nie zawodzi, ponieważ wspomnianą Forzę Horizon 3 warto posiadać w swojej kolekcji. Na liście znajdziecie także ekskluzywne produkcje z PlayStation 4, które bez problemu włączycie na PlayStation 5 – God of War, The Last of Us Remastered, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo czy też Bloodborne zgarniecie już za zaledwie 39,90 zł.

W ofercie znalazło się także Marvel’s Avengers (Edycja Najpotężniejszych Bohaterów) i Sackboy: Wielka Przygoda (Edycja Specjalna) – w tym wypadku zapłacicie więcej, ale zgarniecie limitowane wersje obu tytułów.

Warto zwrócić uwagę na Godfall, ponieważ pozycja jest coraz tańsza i produkcję dostępną wyłącznie na jednej konsoli kupicie już za 219 zł – do niedawna gra była dostępna za grubo ponad 300 zł.

Promocja:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/lepiej-jak-jest-weekend-w-rtv-euro-agd-promocje-na-gry-laptopy-oraz-sprzet-gamingowy-19-02/

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper