Roger Żochowski Roger Żochowski 24.06.2010 13:52
Czy Tanner jest agentem z Matrixa?
634V

Czy Tanner jest agentem z Matrixa?

Tanner, to jak zapewne wielu pamięta, bohater serii Driver, której najnowsza odsłona zmierza na PS3 i Xboksa 360. Jednak podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwszej części gry, nie będzie nam dane wysiąść z auta.  xxxxx

 

 

To, iż twórcy gry zrezygnowali z opcji wysiadania z samochodu, nie oznacza, że nie będziemy mogli ich zmieniać. Umożliwi nam to opcja Shift, dzięki której będziemy mogli wcielać się w postacie innych kierowców, a co za tym idzie, pokierować prowadzonymi przez nich bryczkami. Małe science fiction? Autorzy gry tłumaczą, że główny bohater gry jest w śpiączce, (kto grał w trójkę ten pamięta, co się stało) i dzięki temu posiadł ”moc” kontroli nad innymi osobami. Wszystko fajnie, jednak boję się, że takie rozwiązanie trochę zniszczy klimat. Ja rozumiem, że śpiączka i te sprawy, ale zalatujemy mi to Matrixem i chęcią załatania dziury, jaką jest brak możliwości opuszczenia samochodu. Tym bardziej, że poniższy trailer jakoś specjalnie nie zachęcił mnie do tego elementu.

 

Na koniec dodam, że w nadchodzącym numerze PSX Extreme, znajdziecie obszerną relację z pokazu zorganizowanego przez producentów gry, oraz pierwsze wrażenia z jej grywalnej wersji.       

   

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: