The Last of Us z widowiskowym cosplayem. Naughty Dog pokazało zdjęcie, które jest mylone z grą

News
1892V
The Last of Us z widowiskowym cosplayem. Naughty Dog pokazało zdjęcie, które jest mylone z grą
Wojciech Gruszczyk | 17.02.2021, 17:07

Naughty Dog chętnie dzieli się pracami społeczności, a najnowszy cosplay nie bez powodu wywołał spore poruszenie wśród graczy. Twórcy zaprezentowali pracę, która wygląda, jak kolejne ujęcie z The Last of Us 2. Sprawdźcie ciekawy materiał.

Naughty Dog wciąż nie daje zapomnieć o The Last of Us. Twórcy powinni wkrótce zabrać głos w sprawie rozszerzenia oferującego rozgrywkę multiplayer, ale zanim deweloperzy pokuszą się o konkrety, zaprezentowano efektowny cosplay.

Twórcy pokazali pracę duetu Alon Levin (zdjęcie) i Gull Sheer (cosplay), który łatwo można pomylić z grą wydaną w zeszłym roku na PlayStation 4. Zadbano tutaj nie tylko o dobre przebranie, ale również trudno nie docenić samego ujęcia.

Jak się okazało, nawet Naughty Dog dało się nabrać i na początku deweloperzy sądzili, że oglądają kolejny materiał ze swojej pozycji:

W ostatnich dniach HBO zaprezentowało głównych bohaterów „The Last of Us”, a Neil Druckmann opublikował nawet ładną fotkę, która potwierdza, że Pedro Pascal może faktycznie pasować do roli Joela.

Źródło: Twitter: Naughty_Dog

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych