Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2021 22:24
Nintendo Direct - Nintendo Switch
1678V

Nintendo Direct z prezentacją gier na Nintendo Switcha. Oglądajcie z nami pokaz Big N

Po wielu miesiącach oczekiwań Nintendo zaprosi dzisiaj graczy na kolejny pokaz. Podczas wydarzenia otrzymamy wgląd w najnowsze gry przygotowywane na Nintendo Switcha, które zadebiutują na rynku w następnych tygodniach. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Nintendo wczoraj pobudziło posiadaczy Nintendo Switchów, ponieważ Japończycy w końcu zapowiedzieli pełny Nintendo Direct. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 23:00 i pozwoli fanom śledzić blisko 50-minutową relację, podczas której na pewno nie zabraknie ciekawych gier przygotowanych wyłącznie na japońską konsolę.

Japończycy skupią się tym razem na najbliższych premierach, ale jednocześnie możemy liczyć na konkretne informacje dotyczące aktualizacji gier, które już są dostępne na rynku. Na liście pewniaków znajduje się Super Smash Bros. Ultimate.

Co jeszcze? Opcji jest zdecydowanie za dużo. The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, Metroid Prime: Trilogy HD,Persona 5, Metroid Prime 4, kolekcja klasycznych The Legend of Zelda na 35-lecie marki, a może nawet teaser The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 lub Bayonetty 3?

Zamierzacie śledzić wydarzenie? Wpadajcie na PPE o 23:00... A jeśli nie możecie oglądać pokazu na żywo, to znajdziecie u nas pełną relację z wydarzenia.

Tagi: Nintendo nintendo direct nintendo switch Switch