Iza Łęcka Iza Łęcka 16.02.2021 08:16
Rainbow Six Parasite
935V

Rainbow Six Parasite nadciąga? Ubisoft wydał oświadczenie

Ubisoft może wkrótce zaprezentować Rainbow Six Parasite – pod taką nazwą prawdopodobnie zadebiutuje gra, która w 2019 roku została ujawniona jako Rainbow Six Quarantine. Szczegóły znalazły się w bazie danych PlayStation Store.

Już wczoraj informowaliśmy o aktualizacji do Rainbow Six Quarantine, a dzięki wskazanym plikom wyszukane zostały nowe doniesienia dotyczące gry. Francuski wydawca ostatnio wspomniał o możliwej modyfikacji nazwy i wiele na to wskazuje, że za jakiś czas usłyszymy o Rainbow Six Parasite.

Ów tytuł pojawił się po dokładnym sprawdzeniu plików aktualizacji – wśród danych zamieszczone zostały grafiki oraz schemat rozgrywki zdalnej przez PlayStation Vitę. Co więcej, na zdjęciach możemy ujrzeć małe logo produkcji.

Nadal nie poznaliśmy konkretów dotyczących premiery, jednak możemy podejrzewać, że Ubisoft w niedalekiej przyszłości w końcu zaprezentuje tytuł. Deweloperzy mogliby wykorzystać okazję i zapewnić nową pozycję w spokojniejszym okresie. W pierwszych tygodniach 2021 roku nie możemy mówić o wielu głośnych premierach, tymczasem taktyczna strzelanka z elementami survival horroru, gdzie stajemy do rywalizacji z tajemniczym, mutującym pasożytem mogłaby zwrócić uwagę szerokiego grona odbiorców.

Rainbow Six Parasite - 0

Rainbow Six Parasite - 1

Rainbow Six Parasite - 2

[Aktualizacja #1]

Ubisoft wydał krótkie oświadczenie, w którym podkreślił, że nazwa „Parasite” była placeholderem, a pełna prezentacja gry odbędzie się wkrótce. Wtedy też poznamy oficjalną nazwę.

Źródło: https://mp1st.com/news/report-rainbow-six-quarantine-renamed-to-rainbow-six-parasite-as-image-surfaces

Tagi: Rainbow Six Parasite Rainbow Six Quarantine Ubisoft Ubisoft Montreal