Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2021 18:17
FIFA 21 FUT i koniec wyjątkowego rekordu - 535:1
1590V

FIFA 21 FUT i koniec wyjątkowego rekordu. 15-latek przegrał mecz po 535 zwycięstwach

Anders Vejrgang nie poprawi swojego rekordu w FIFA Ultimate Team na arenie FIFA 21. Młody zawodnik przegrał ostatnie spotkanie i zakończył swoją wyjątkową serię bez porażek. Duńczykowi udało się wygrać 535 spotkań bez porażki.

Anders Vejrgang rozpoczął swoją zwycięską passę już w zeszłym roku i wtedy jeszcze jako 14-latek prezentował wyśmienitą formę eliminując po drodze wszystkich oponentów. Jego dominacja została zakończona w zeszły weekend – podczas jednego ze spotkań uległ 1:5.

Młody Duńczyk i tak jest liderem wszystkich rankingów, a możemy nawet przypuszczać, że szybko nikt nie osiągnie lepszego rezultatu niż 535:0, jednak przynajmniej aktualnie Anders Vejrgang nie może kontynuować swojej zabójczej serii.

Na sytuację postanowiła zareagować e-sportowa dywizja RB Lipsk, w której występuje zawodnik. Drużyna podkreśla, że „każda seria musi się skończyć”, a dodatkowo dorzucono przerobione zdjęcie samego rekordzisty.

Poniżej możecie sprawdzić mecz, w którym Anders Vejrgang musi uznać wyższość przeciwnika. Do blisko 82 minuty rywalizacja była bardzo wyrównana (1:2), ale w tym czasie reprezentant Lipska stracił kolejną bramkę i postawił wszystko na jedną kartę.

Źródło: Twitter: rblzgaming

Tagi: EA SPORTS Electronic Arts FIFA 21