Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 08.05.2012 16:25
Nowe Dead Space dostaniemy do marca 2013
1638V

Nowe Dead Space dostaniemy do marca 2013

Electronic Arts poinformowało wczoraj, że w fiskalnym roku 2013 firmy (ten kończy się w marcu 2013) pojawi się nowy tytuł z serii Dead Space. Wreszcie odkurzyć będzie można zbierającego kurz Plasma Cuttera i nakarmić go kolejnymi hordami kochanych wynaturzeń, znanych bliżej jako Necromorphy.

xxxxx

 

Nie zostało wyjaśnione czy otrzymamy trzecią część cyklu, czy coś zupełnie nowego w obrębie znanej marki. Wydawca wskazuje jednak na to, by w kwestii kolejnych szczegółów obserwować jego ruchu, ze szczególnym wskazaniem na czerwcowe targi E3. Nad grą rzekomo pracuje Visceral, które także ma w zanadrzu grę opartą o model sieciowej strzelaniny. A może ten online'owy shooter rozgrywa się w realiach ziejącej pustką, międzygwiezdnej przestrzeni? Kto wie.

 

Słowa oficjeli EA wskazują również na to, jakimi markami pobawimy się w najbliższej przyszłości:

 

"Podstawą jest kolejny rok popularnych marek: Madden NFL, FIFA, Sim City, Medal of Honor, Dead Space, Need for Speed a także mobilne hity takie jak The Simpsons Tapped Out oraz Bejeweled."

 

Trzymamy kciuki za to, by świeże Dead Space okazało się być spekulowną przygodą Isaaca na zaśnieżonej planecie Tau Volantis. Byle do E3.

Tagi: Dead Space dead space 3 Electronic Arts visceral games