Deathloop zmierza na PS5, więc Sony promuje grę. Japończycy pokazują gameplay i wspominają o ekskluzywności

News
1155V
Deathloop zmierza na PS5, więc Sony promuje grę. Japończycy pokazują gameplay i wspominają o ekskluzywności
Wojciech Gruszczyk | 12.02.2021, 18:38

Już wkrótce Arkane Studios może należeć do Microsoftu, ale nawet po zakończeniu transakcji, Deathloop zadebiutuje aktualnie wyłącznie na jednej konsoli. Tytuł zmierza na PlayStation 5, więc Sony promuje strzelankę.

Deathloop zostało szczegółowo zaprezentowane przez Sony, ponieważ Japończycy zadbali o czasową wyłączność na nowe IP od Arkane Studios. Deweloperzy Bethesdy skupili się tym razem na sieciowej zabawie dwóch graczy i najnowszy zwiastun pokazuje kilka fragmentów rozgrywki.

Sony ponownie potwierdza, że Deathloop to „konsolowy exclusive PlayStation 5” i produkcja przynajmniej do 21 maja 2022 roku nie może zadebiutować na sprzęcie Microsoftu czy też Nintendo. Możemy podejrzewać, że deweloperzy zadbają o wersje na Xboksy Series X|S, ale aktualnie zespół skupi się wyłącznie na dwóch platformach – PS5 i PC.

Najnowszy materiał z Deathloop nie jest specjalnie długi, ale pokazuje główne założenia gry – dwóch zawodników trafi na mapę i śmiałkowie muszą wypełnić swoje zadania. Pierwszy ma za zadanie zabicie ośmiu celów, a drugi będzie przeszkadzał w wypełnieniu misji.

Aktualnie Arkane Studios nie zapowiedziało bety Deathloop, ale szczerze mówiąc mam nadzieję, że pojawi się opcja sprawdzenia tytułu przed premierą. Koncepcja jest ciekawa, ale trudno aktualnie powiedzieć, jak dużą żywotność będzie charakteryzowała się gra.

Źródło: Twitter: PlayStation

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych