King’s Bounty 2 ma datę premiery! Na grę zaczekamy dłużej, ale twórcy obiecują dopracowaną przygodę

News
1497V
King’s Bounty 2 ma datę premiery! Na grę zaczekamy dłużej, ale twórcy obiecują dopracowaną przygodę
Wojciech Gruszczyk | 11.02.2021, 20:30

Na Epic Games Store zaprezentowano King’s Bounty 2, które niestety nie zadebiutuje w najbliższym czasie. Twórcy chcą dopracować pozycję, by zapewnić graczom najlepsze doświadczenie. Zobaczcie nowy zwiastun i poznajcie szczegóły.

King’s Bounty 2 miało trafić na rynek w marcu, ale teraz możemy potwierdzić, że tytuł 1C Entertainment zostanie udostępniony 24 sierpnia. Gra będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switchu oraz PC, ale dzięki wstecznej kompatybilności zagramy w pozycję także na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

Sytuację skomentował Denis Maltzev, producent King's Bounty II:

„Jako zespół musieliśmy podjąć trudną decyzję o przesunięciu premiery King's Bounty 2 na późniejszy termin w 2021 roku. Chcemy zapewnić zespołowi odpowiedni czas na dostarczenie najlepszych wrażeń z King's Bounty. Jesteśmy obecnie na etapie, w którym gra jest kompletna i grywalna, ale potrzebujemy więcej czasu na dokończenie playtestów, poprawek i dopieszczania. Przesunięcie premiery da nam cenne miesiące na fazę balansowania, tak bardzo potrzebną dla tak ważnego dla nas projektu, z jego ambitnym, otwartym światem, złożoną narracją, głęboką taktyczną, turową mechaniką i RPG," powiedział Denis Maltzev, producent King's Bounty II. "Jesteśmy wdzięczni za całe wsparcie ze strony fanów i prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. Mamy nadzieję, że nie będzie to długie opóźnienie i prosimy o śledzenie naszych kanałów, aby otrzymywać wszystkie nadchodzące aktualizacje gry w miarę zbliżania się do nowej daty premiery.”

Trzeba zaznaczyć, że zawartość do produkcji jest kompletna, ale zespół chce mieć pewność, że wrzuci na rynek dopracowaną grę, która spełni oczekiwania fanów. Możemy również potwierdzić, że King’s Bounty 2 będzie dostępny w polskiej wersji językowej.

W naszej galerii znajdziecie serię screenów, a poniżej możecie sprawdzić najnowszy materiał wideo. Studio potwierdza, że najlepsze przed nami, więc w przyszłości możemy spodziewać się wielu nowych zwiastunów oraz fragmentów rozgrywki, które w lepszy sposób przedstawią tytuł.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych