Battlefield 6 zostanie częściowo udostępniony za darmo z trybem battle royale i przepustką bojową?

Plotka
2851V
Battlefield 6 zostanie częściowo udostępniony za darmo z trybem battle royale i przepustką bojową?
Mateusz Wróbel | 07.02.2021, 17:18

Jak podaje insider zaznajomiony z planami DICE, Battlefield 6 będzie częściowo udostępniony za darmo. Gracze będą mogli przetestować bez wydawania pieniędzy m.in. tryb battle royale.

W ostatnich dniach jest bardzo głośno o nadchodzącym Battlefieldzie. Ma on czerpać garściami z Battlefield 3, czyli najulubieńszej odsłony serii, a także zaoferować destrukcję na niespotykaną jak dotąd skalę.

Tom Henderson, osoba znana z tego, iż jest często dobrze zaznajomiona z planami DICE, zdradziła, że Battlefield 6 będzie częściowo udostępniony za darmo, tak aby mogły zagrać w niego nawet osoby nie mające zamiaru płacić pełną cenę za grę. Mówi się, że takowi gracze otrzymają dostęp wyłącznie do rozgrywek w trybie battle royale.

Oprócz sieciowego modułu zainteresowani będą mogli nabywać przepustki sezonowe (można już z góry założyć, że będzie ona płatna dla osób posiadających BF6 za darmo), które będą trwały około 8-10 tygodni. W trakcie ich trwania odbiorcy będą mogli wykonywać zadania, a następnie odbierać przygotowane przez twórców przedmioty.

Do powyższych doniesień Toma Hendersona trzeba podchodzić z lekkim dystansem, ale istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że okażą się one prawdziwe - wystarczy popatrzeć, jaki szum robi darmowe Call of Duty: Warzone wcześniej połączone z Call of Duty: Modern Warfare, a teraz z Call of Duty: Black Ops - Cold War.

Źródło: https://gamerant.com/battlefield-6-battle-pass-free-play-element-rumor/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych