Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.02.2021 13:38
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury kooperacja
693V

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury. Nintendo prezentuje rozgrywkę kooperacyjną

Nintendo rozkręca machinę marketingową coraz bardziej i tym razem zamierza nakręcić na Super Mario 3D World + Bowser’s Fury tych graczy, którzy cenią sobie kanapową kooperację z rodziną i przyjaciółmi.

Super Mario 3D World było jednym z największych hitów Wii U i drugą najlepiej sprzedającą się grą na ten system, więc powiedzmy sobie szczerze, że ci co chcieli ograć ten tytuł na premierę, już dawno to zrobili. Nintendo doskonale o tym wie i właśnie dlatego w nowych materiałach skupia się na dodatku Bowser's Fury, czyli nowej zawartości dedykowanej dwóm graczom.

Na oficjalnym kanale firmy na YouTube wylądował ciekawy materiał prezentujący rozgrywkę we wspomnianym rozszerzeniu dla dwójki graczy - jeden prowadzący gra jako koci Mario, druga osoba zaś jako Bowser Jr. Jeśli więc jesteście zainteresowani remasterem mającym wyjść już za dosłownie kilka dni, koniecznie powinniście sprawdzić udostępniony materiał.

Widać na nim, jak wiele uwagi przyłożono do projektowania poziomów w taki sposób, aby wymagały od grających prawdziwej kooperacji i komunikacji, zamiast wypychania się poza planszę, jak ma to miejsce w podstawce.

Tagi: kanapowa kooperacja kooperacja Nintendo rozgrywka Super Mario 3D World + Bowser’s Fury