Hades. Nowy film dokumentalny ekipy Noclip prezentuje kulisy sukcesu gry

News
791V
Hades. Nowy film dokumentalny ekipy Noclip prezentuje kulisy sukcesu gry
Igor Chrzanowski | 06.02.2021, 12:00

Ekipa Supergiant Games ponownie to zrobiła i tak jak w przypadku Bastionu czy Transistor, dostarczyła na rynek wybitną grę, o której wprost nie da się zapomnieć czy przejść obok niej obojętnie. Najnowszy film dokumentalny pokazuje kolejne kulisy Hadesu.

Zespół Noclip przygotował kolejny rewelacyjny film dokumentalny do swojej przebogatej biblioteki materiałów, będący jednocześnie piątym już epizodem nakręconym z ekipą pracującą nad Hadesem. Pierwotnie dziennikarze porozmawiali z Supergiant Games o wersji Early Access, potem o postępach w projekcie, zaś dziś prezentujemy Wam ostatni ich materiał - kulisy tego jak deweloperzy przyjęli wielki sukces swojego dzieła. 

Film podzielony jest na dzień premiery, wrażenia kilka dni później, galę The Game Awards, a następnie okres ochłonięcia i trzeźwego spojrzenia na przyszłość firmy. Cały film trwa 53 minuty i jest idealnym zwieńczeniem pięciu poprzednich wideo. Noclip tworzy świetne produkcje, więc zachęcamy do spędzenia z ich dziełami kilku godzin pełnych unikatowej wiedzy.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych