Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2021 19:45
Assassin’s Creed Syndicate - Ubisoft PS5
2809V

Assassin’s Creed Syndicate na PS5 to „wizualny bałagan”. Gra Ubisoftu ma duże problemy na konsoli Sony

Na PS5 możemy włączyć większość gier z PS4, ale nie wszystkie produkcje działają w oczekiwanej jakości. Najlepszym przykładem jest Assassin’s Creed Syndicate, który na PlayStation 5 ma wiele zaskakujących błędów. Zobaczcie materiał.

Sony długo czekało z prezentacją wszystkich szczegółów wstecznej kompatybilności, ale w ostateczności na PS5 możemy odpalić większość produkcji z PS4. Trzeba jednak mieć świadomość, że niektóre tytuły charakteryzują się błędami, a najlepszym przykładem tych słów jest Assassin's Creed: Syndicate.

Produkcja Ubisoftu z 2015 roku pozwala wcielić się w rodzeństwo Frye, ale jeśli zamierzacie poznać historię osadzoną w Londynie na PS5, to lepiej zobaczcie poniższy materiał. Gameplay z zamkniętej lokacji nie wygląda jeszcze najgorzej, ale artefakty pojawiają się w momencie, gdy bohater trafi na wolną przestrzeń – w tej sytuacji niektóre tekstury zaczynają migać, inne znikają lub możemy dostrzec dziwne załamanie cieni. Problemy pojawiają się także w przypadku przerywników filmowych.

Trudno powiedzieć, czy Ubisoft będzie chciał naprawić produkcję, ale trzeba zauważyć, że Sony zgodziło się na wydanie pozycji na PlayStation 5 – jak wiadomo wszystkie tytuły ze wstecznej kompatybilności były sprawdzane.

Źródło: https://www.psu.com/news/assassins-creed-syndicate-is-a-visual-mess-on-ps5/

Tagi: Assassin's Creed: Syndicate Ubisoft Ubisoft Quebec City