Sentinelle. Thriller Netflixa na pierwszym zwiastunie z datą premiery

Filmy i seriale
1065V
Sentinelle. Thriller Netflixa na pierwszym zwiastunie z datą premiery
Bartosz Dawidowski | 05.02.2021, 10:38

Netflix właśnie zaprezentował swoją najnowszą, pełnometrażową produkcję. Chodzi o film "Sentinelle".

W Sieci właśnie wylądował pierwszy zwiastun nadciągającego filmu "Sentinelle", czyli mrocznego thrillera, opowiadającego o losach pewnej komandoski, która po akcji bojowej i traumatycznych przeżyciach z nią związanych, wraca do domu, do Francji. Już w kraju kobieta (w tej roli Olga Kurylenko) wykorzystuje swoje umiejętności, by dopaść człowieka, który skrzywdził jej siostrę.

Pierwszy zwiastun filmu wyreżyserowanego przez Juliena Leclerqa prezentuje się bardzo przyzwoicie. Można więc mieć nadzieję na kawał porządnego kina. Premiera "Sentinelle" odbędzie się na platformie Netflix już 5 marca 2021 r.

Warto przypomnieć, że "Sentinelle" to nie jedyna głośna, francuska premiera w ostatnich tygodniach w Netflixie. Ostatnio triumfy na całym globie święci serial "Lupin". Jego twórcy pochwalili się ostatnio rekordowymi wynikami oglądalności - to najpopularniejszy francuski serial w historii. W związku z ogromną popularnością serialu, Netflix już zapowiedział, że niedługo zobaczymy 2 sezon "Lupina".

Źródło: https://www.netflix.com/pl/title/81218770

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych