Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.01.2021 14:30
Spider-Man Remastered nowy patch
1140V

Spider-Man Remastered oraz Miles Morales z małymi aktualizacjami. Łatka naprawia irytujący błąd na PS5

Insomniac Games cały czas szlifuje swój ostatni projekt - remaster świetnej gry o Peterze Parkerze z listopada ubiegłego roku otrzymał właśnie małą, ale ważną aktualizację.

Choć zapowiedzi Marvel's Spider-Man Remastered towarzyszyła masa kontrowersji (w związku z brakiem darmowej aktualizacji i problemami przy przerzucaniu zapisów), które w gruncie rzeczy cały czas się pojawiają, ostatecznie udało się wyjść na prostą. Zgodnie z obietnicami, dostaliśmy projekt ulepszony i oszlifowany pod kątem nowej generacji konsol.

I wygląda na to, że Insomniac Games cały czas długie przy swoim tytule, aby przemierzanie Nowego Jorku i zwalczanie przeciwników sprawiało graczom jak najwięcej frajdy. Najlepszym dowodem jest bardzo mała aktualizacja 1.003, która pojawiła się wczoraj na PlayStation 5. I choć na oficjalnej stronie nie ma informacji o zawartości łatki, redakcja Twisted Voxel informuje, iż naprawia ona mały błąd z akrobacjami powietrznymi. Te będzie można wreszcie bezproblemowo wykonywać.

Przy okazji warto wspomnieć, że update'u doczekał się także Marvel's Spider-Man: Miles Morales. Tu lista jest nieco dłuższa, ale również skupia się na pozbyciu się małych błędów, które mogły psuć dobrą zabawę. W aktualizacji 1.08 oprawiono bowiem problemy ze stabilnością w trybach wizualnych oraz mniejsze bugi. Trzeba przyznać, że troszkę przyszło nam czekać na tę łatkę - poprzednią dostaliśmy ponad 2 miesiące temu!

Źródło: https://twistedvoxel.com/spider-man-remastered-update-1-003-patch-notes/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man Remastered Sony Interactive Entertainment