Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 04.05.2012 14:20
Nowy Xbox jest już na etapie produkcji?
1821V

Nowy Xbox jest już na etapie produkcji?

Plotka, która wyszła z serwisu IGN mówi o tym, iż nowa konsola Microsoftu znajduje się już na etapie taśmy produkcyjnej. Oczywiście stoi to w całkowitym przeciwieństwie do oficjalnego stanowiska giganta z Redmond, który nie ma nic do powiedzenia w sprawie next-gena i zaprzecza jakimkolwiek informacjom na jego temat na tegorocznym E3.

xxxxx

 

Rzekome prace rozpoczęły się w położonym w Teksasie Austin, gdzie rezyduje firma Flextronics, odpowiedzialna wcześniej także za składanie pierwszego klocka i 360-ki. Istotnym szczegółem przecieku jest to, że na obecnym etapie wytwórca skupia się bardziej na składaniu dev-kitów, niż konsol, które kiedyś tam wylądują na sklepowych półkach. Przedstawiciele przedsiębiorstwa odmówili komentarza.

 

Ile w tym prawdy? Nie wiadomo, a i sam nałogowy palacz a programu "Jasnowidz" miałby pewnie nieliche problemy z ustaleniem autentyczności podanych informacji. Wiele osób ucieszyłoby się jednak, gdyby nowy Xbox pojawił się jak najszybciej, co w praktyce oznacza 2013 rok. Przynajmniej w świetle nawałnicy plotek, która szaleje od dobrych kilku miesięcy. 

Tagi: Microsoft Next-Gen xbox 720