Iza Łęcka Iza Łęcka 22.01.2021 08:44
Naughty Dog Fantasy
880V

Twórca z Naughty Dog nie ujawnił nowej gry. Artysta tłumaczy zamieszanie

Serwisy z całego świata informowały o potencjalnej grze Naughty Dog, snując domysły o możliwym nowym IP, tymczasem Hyoung Nam rozwiał wszelkie wątpliwości. Artysta przygotował grafikę inspirowaną ostatnią produkcją Ubisoftu.

W połowie tygodnia tajemnicze prace starszego grafika koncepcyjnego Naughty Dog pobudziły entuzjastów produkcji studia. Hyoung Nam użył niefortunnego zwrotu („Zainspiruj się nową grą. Wiesz o czym mówię... ;)”), przez który obserwatorzy branży wierzyli, że nowa produkcja zaprowadzi graczy do świata fantasy.

Wizja rozwijania postaci, ubijania smoków i baśniowej fabuły od Naughty Dog była kusząca, niestety jednak musimy zakończyć wszelkie domysły – Nam nie pokazał ujęć z nowego IP. Grafik musiał wytłumaczyć zamieszanie i napisał do redakcji IGN, tłumacząc że trzy wizerunki kobiet były inspirowane Assassin's Creed Valhalla.

W listopadzie twórca ogrywał najnowszą pozycję Ubisoftu, a świat wikingów stał się natchnieniem do nowych prac. Jego słowa zamieszczone w serwisie Artstation zostały opacznie zrozumiane i sprawiły, że wielu sympatyków konsolowej rozgrywki uwierzyło w rozpoczęcie intrygującego projektu. 

Wiemy, że Naughty Dog pracuje już nad kolejną grą, jednak deweloperzy jeszcze nie zdradzili, gdzie tym razem zaprowadzą graczy. Ostatnio Neil Druckmann zapraszał potencjalnych nowych pracowników do „czegoś bardzo fajnego”.

Źródło: https://www.ign.com/articles/no-a-naughty-dog-artist-didnt-leak-an-unannounced-fantasy-game

Tagi: Naughty Dog playstation 5 ps5 Sony