Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2021 16:20
PS5 ze specjalnym DualSense
2448V

PS5 ze specjalnym DualSense. Sony nagrodziło swój zespół świetnym prezentem

PS5 trafiło w zeszłym roku na rynek i Sony kolejny raz postanowiło nagrodzić zespół odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek konsoli. Pracownicy otrzymali kontrolery DualSense ze złotym wykończeniem. To przyjemna pamiątka.

W zeszłym roku wspominaliśmy o kontrolerach, które otrzymali pracownicy Sony odpowiedzialni za premierę PlayStation 4. Japoński producent nie zdecydował się na wielkie odświeżenie padów, a po prostu na panelu dotykowym pojawił się specjalny rysunek.

Sony wysłało prezenty także dla przedstawicieli firmy, którzy pracowali przy PlayStation 5 lub poszczególnych elementach związanych z premierą i jednym z takich szczęśliwców jest Joey Rabbitt. Przedstawiciel PlayStation otrzymał specjalną statuetkę, kurtkę oraz odświeżony kontroler – zamiast czarnego wykończenia zdecydowano się na złoty motyw z napisem „PS5 Launch Team”.

Jest to na pewno ciekawa pamiątka dla pracowników, którzy w zeszłym roku mierzyli się z wieloma wyzwaniami, by dostarczyć na rynek PlayStation 5.

Jak wiadomo konsola jest wciąż trudno dostępna, jednak możemy mieć nadzieje, że w kolejnych miesiącach otrzymamy wiele pozytywnych informacji dotyczących sprzętu.

PlayStation 5 - prezenty - 1

PlayStation 5 - prezenty - 2

PlayStation 5 - prezenty - 3

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-playstation-these-gold-and-white-playstation-5-controllers-are-gorgeous-20210121

Tagi: playstation playstation 5 ps5 Sony