Roger Żochowski Roger Żochowski 04.05.2012 09:16
Ruszają turnieje na www.battlefield3polska.pl
892V

Ruszają turnieje na www.battlefield3polska.pl

Miło jest mi poinformować, że ruszają zapisy do Szturmu Drużynowego 4vs4 (PS3 i Xbox 360) na stronie www.battlefield3polska.pl. Jeśli jesteście gotowi na rywalizację i chcecie zgarnąć fajne nagrody zapraszam do zapoznania się z notatką opublikowaną przez organizatorów turnieju.

xxxxx

Rozpoczynamy zapisy do turnieju Szturmu Drużynowego 4vs4 na Xbox 360 i PS3. Zapisy do turnieju potrwają do 14 maja 2012. Po etapie zapisów, już 15 maja rozpoczną się rozgrywki. Mogą się do nich zapisać maksymalnie 32 drużyny na każdej z platform. Pula nagród w turnieju została ustalona na grubo ponad 2 tysiące złotych. Czy warto? Jeśli masz drużynę, to z pewnością warto wsiąść udział w zabawie.
 

Zapisanie się do turnieju oznacza akceptacje Regulaminu rozgrywek zachęcamy, aby się z nim zapoznać, aby uniknąć nie porozumień. Regulaminy rozgrywek znajdziecie w poszczególnych sekcjach zapisów.Aby zapisać swoją drużynę należy wybrać na górnym panelu odpowiednią zakładkę dalej sobie poradzicie, ponieważ jest to dziecinnie proste.
 

Pamiętać należy jednak, że premiowane są tylko trzy pierwsze miejsca na obydwu platformach każdy gracz 4-osobowej drużyny otrzyma osobny zestaw nagród.

 

Tagi: battlefield 3 Polska Turniej