Iza Łęcka Iza Łęcka 21.01.2021 10:21
Hitman 3 serwery
470V

Hitman 3 z dużymi problemami serwerów. Twórcy robią wszystko, by naprawić sytuację

Hitman 3 to kolejna produkcja, której deweloperzy nie mogą mówić o komfortowej premierze. Zainteresowanie nowymi misjami Agenta 47 jest tak duże, że serwery odpowiedzialne za przenoszenie postępu odmówiły posłuszeństwa.

Hitman 3 jest dostępny od wczoraj, jednak nie zalicza spokojnego debiutu, a duńscy autorzy dosłownie muszą gasić pożar – wszystko przez możliwość przeniesienia postępów z Hitmana i Hitmana 2 do najnowszej skradanki, która obecnie jest zablokowana. IO Interactive od blisko 10 godzin walczy z naprawą serwerów, które padły po ogromnym oblężeniu społeczności graczy.

Wielu sympatyków serii utknęło, bowiem kontynuowanie rozgrywki z wszystkimi wcześniejszymi statystykami oraz przedmiotami z gry jest niemożliwe. Jeżeli Hitman 3 zostanie uruchomiony i użytkownicy rozpoczną nowe misje, a później będą chcieli przenieść dane z poprzednich części, to nadpiszą pliki. W rezultacie pojawia się „jedna szansa”, by od początku otrzymać dostęp do wcześniejszych zapisów stanu gry, ale tutaj pojawia się problem – specjalna witryna odpowiedzialna za pobranie danych nie odpowiada.

Twórcy próbują przywrócić serwery do życia, w czym co gorsza nie pomaga coraz większa popularność nowej przygody Agenta 47: dobre recenzje Hitmana i brak wielu premier w styczniu, sprawiły, że wielu graczy decyduje się na sprawdzenie pozycji. Deweloperzy potwierdzili, że przetworzyli dane od tysięcy użytkowników, jednak jest ich coraz więcej.

Sprawdźcie naszą recenzję Hitmana 3.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/io-says-its-investigating-hitman-3s-broken-progression-transfers/

Tagi: hitman Hitman 3 io interactive