Radek Karmowski Radek Karmowski 04.05.2012 16:52
Jaffe pod wrażeniem Wstąpienia
982V

Jaffe pod wrażeniem Wstąpienia

David Jaffe, obdarzony niewyparzoną gębą twórca serii God of War, wypowiedział się na temat świeżo zapowiedzianej najnowszej części, God of War: Wstąpienie. Prezentacja zrobiła na gumisiu duże wrażenie.

xxxxx

 

"Zapowiada się kolejny hicior prosto od Santa Monica Studio, jestem naprawdę pod wrażeniem. Jeśli chodzi o multiplayera, to to studio nigdy jeszcze nie zawiodło swoich fanów, więc w tym przypadku na pewno będzie dobrze. Do wszystkich niedowiarków, to zapowiada się, i wygląda, naprawdę fajnie. Gdyby odbywało się to kosztem trybu dla samotnego gracza to by było źle, jednak z tego co widziałem to nie ma podstaw do takich założeń. Sam miałem kiedyś pomysł na przygody Kratosa w kooperacji, jednak moja wizja była głupia i cieszę się, że nie zagłębiłem się mocniej w tej temat. W skrócie to było coś na wzór "Czerwona Sonia spotyka Kratosa" w komediowym sosie z pokaźną dawką przemocy. Ten pomysł był, jest i będzie głupi. Tutaj widzę solidny pomysł na multi, to się uda."

 

Z racji swojej pozycji "ojca" Jaffe miał okazję zajrzeć dalej za kurtynę produkcji GoW: Wstąpienie, a swoimi spostrzeżeniami podzielił się z przedstawicielem serwisu IGN.

Tagi: David Jaffe god of war wstąpienie multiplayer PLAYSTATION 3 santa monica studio