Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.01.2021 19:15
Half-Life Alyx
829V

Valve pracuje nad wieloma grami. Firma chce opracować więcej gier single-player

Gabe Newell szykuje się do wielu ogłoszeń. Szef Valve potwierdza, że jego zespoły pracują nad wieloma niezapowiedzianymi produkcjami. Gracze mogą szykować się na nowe pozycje przygotowane dla entuzjastów rozgrywki single-player.

Valve przez długi czas nie zajmowało się produkcją gier na wielką skalę, ale sukces Half-Life: Alyx (sprawdźcie naszą recenzję) miał rozbudzić oczekiwanie deweloperów, którzy z wielką przyjemnością chcą rozwijać produkcje single-player.

Gabe Newell podczas ostatniego wywiadu potwierdził, że jego zespoły pracują nad wieloma nowymi produkcjami – współzałożyciel i dyrektor generalny Valve z przyjemnością wrzuci na rynek kolejne gry:

„Mamy gry w przygotowaniu, które będziemy ogłaszać – fajnie jest wrzucać na rynek nowe produkcje. Alyx był świetny – powrót do produkcji dla jednego gracza, spowodował sporo zapału wewnątrz firmy, by stworzyć więcej [gier – red.]”.

Szef Valve nie był jeszcze gotowy do mówienia na temat kolejnych odsłon serii Half-Life i Portal – Gabe Newell podkreślił, że od dawna nie odpowiada na pytania dotyczące tych pozycji, ponieważ nie chce tworzyć niepotrzebnych spekulacji.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/gabe-newell-says-valve-has-multiple-games-in-development-and-wants-to-do-more-single-player/

Tagi: gabe newell Half-Lif Half-Life: Alyx Steam Valve