Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2021 21:15
Medium
1289V

Medium pokazuje możliwości głównej bohaterki. Poznajcie moce Marianny

Bloober Team kontynuuje promocję Medium i w najnowszym materiale deweloperzy prezentują możliwości głównej bohaterki. Marianna jest niezwykłą postacią, a dzięki przedstawionej historii gracze otrzymają możliwość wykorzystania jej wszystkich atutów.

Twórcy The Medium długo czekali z konkretną kampanią promocyjną Medium, ale w ostatnich dniach stale otrzymujemy świetne materiały (efektowny zwiastun, dopracowana grafika), które przygotowują nas na wielką premierę – tytuł już w przyszłym tygodniu zadebiutuje na Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych.

Dzisiaj deweloperzy postanowili opowiedzieć o możliwościach głównej bohaterki, która wykorzysta swoje nadnaturalne moce, by między innymi odnaleźć ukryte przejścia czy też połączyć dusze, by poznać ich historie. Materiał w bardzo dokładny sposób pokazuje system dwóch światów, który jest jednym z najważniejszych elementów Medium – to właśnie tą mechaniką produkcja jest promowana od pierwszej zapowiedzi. W sumie trzeba przyznać, że pomysł rodzimego studia wygląda naprawdę ciekawie i propozycja może zaintrygować.

Medium będzie od premiery dostępny w katalogu Xbox Game Pass (Xbox/PC), co na pewno sprawi, że wielu graczy zapozna się z historią przygotowaną przez Bloober Team.

Źródło: YouTube.com

Tagi: bloober team The Medium