Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2021 15:00
Kingdoms of Amalur Re-Reckoning
554V

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning trafi na Nintendo Switcha. Znamy datę premiery

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla entuzjastów marki Kingdoms of Amalur, ponieważ THQ Nordic właśnie potwierdziło przygotowanie nowej wersji. Już w marcu Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning trafi na Nintendo Switcha. Sprawdźcie pierwszą prezentację gry.

THQ Nordic przypomniało graczom o Kingdoms of Amalur w zeszłym roku, ponieważ na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste trafiło odświeżone wydanie – w tym miejscu znajdziecie naszą recenzję. Możemy jednak teraz potwierdzić, że to nie koniec pozytywnych informacji.

16 marca 2021 roku odbędzie się premiera Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na Nintendo Switchu. Gra otrzyma trzy dodatki: Teeth of Naros, Legend of Dead Kel oraz zestaw Weapons and Armor. Z tej okazji możemy sprawdzić najnowszy zwiastun, który pokazuje wersję przygotowaną z myślą o konsoli Big N.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning kupimy za około 169 zł (cena sugerowana), więc na pewno znajdzie się wielu graczy, którzy chętnie powrócą do tego IP. Mam wrażenie, że akurat Nintendo Switch idealnie nadaje się do tej pozycji, ponieważ zainteresowani będą mogli w każdym miejscu rozwijać swoich bohaterów.

Musicie dodatkowo pamiętać, że Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning otrzyma w 2021 roku nowe DLC, które pozwoli fanom zgłębić wiedzę o świecie gry.

Aktualnie wydawca nie potwierdził, czy zamierza rozwijać markę Kingdoms of Amalur, ale zazwyczaj THQ Nordic na początku oferuje odświeżenie znanej przygody, by w późniejszym terminie przedstawić kontynuację.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Kaiko Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning THQ Nordic