Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.01.2021 15:43
The Pedestrian PS5 PS4
1171V

The Pedestrian trafi na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Pecetowy indyk wkroczy na next-geny

Konsole nowej generacji powoli stają się coraz bardziej powszechne nawet wśród niezależnych deweloperów, dlatego też jedna z wydanych w zeszłym roku indyczych perełek, zostanie wkrótce wypuszczona na PS4 i PS5.

Założenia rozgrywki we wspomnianym The Pedestrian są bardzo proste: zabawa polega mianowicie na przejściu z punktu A do punktu B, układając sobie przy tym drogę na bazie dość wymagających zagadek logicznych.

Produkcję studia Skookum Arts wyróżnia nie tylko rozgrywka ale i rzadko spotykany styl graficzny, albowiem nasza postać porusza się tu po znakach drogowych, które zawieszono w bliżej niesprecyzowanej metropolii, z grubsza raczej przypominającej klasyczny Nowy Jork.

Całość zyskała na Steam dość spore uznanie, bowiem tytuł ma aktualnie 98% pozytywnych opinii z około 1500 recenzji użytkowników, a więc gra jest według graczy niemalże perfekcyjna. Już 29 stycznia The Pedestrian trafi zarówno na PlayStation 4 jak i PlayStation 5, zaś w przygotowaniu są wersje na Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Tagi: next-geny ps4 ps5 Skookum Arts The Pedestrian xbox one xbox series x|s