Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.01.2021 14:30
Immortals Fenyx Rising
904V

Immortals Fenyx Rising z dużą aktualizacją. Twórcy przygotowują nas na DLC i dodają wsparcie dla DualSense

Ubisoft wypuścił właśnie sporą aktualizację, która przygotowuje nas na nadejście pierwszego rozszerzenia do ich grudniowej gry, a także dodaje opcje korzystania z możliwości oferowanych przez pada do PS5, DualSense.

Immortals Fenyx Rising to projekt, który zadebiutował na początku grudnia ubiegłego roku i błyskawicznie spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów, którzy doszukali się masy lubianych mechanik z gier o Linku oraz świetnie wyważonego elementu komizmu. I choć nie obyło się bez narzekań, ostatecznie zaprezentowano naprawdę udany tytuł - zwłaszcza pod kątem działania na nowej generacji konsol.

Słowem wstępu warto przypomnieć, że już na początku roku, dzięki przeciekom ze strony Nintendo, dowiedzieliśmy się, iż na 21 stycznia zaplanowana jest premiera pierwszego fabularnego DLC do gry, które zatytułowano "A New God". Z tego względu Ubisoft przygotował nową aktualizację (okraszoną numerem 1.10), która stworzona została głównie pod kątem wspomnianego rozszerzenia.

I prócz przygotowania gry na dodatek, pojawiła się także znacząca aktualizacja, która bez wątpienia spodoba się wszystkim posiadaczom konsol PlayStation 5. Jak możemy bowiem wyczytać w notkach, dodano wsparcie dla haptycznych wibracji, które oferuje kontroler DualSense! Funkcja ma działać przy niektórych mechanikach walki, więc może okazać się naprawdę świetnym dodatkiem.

Źródło: https://twistedvoxel.com/immortals-fenyx-rising-update-1-10-patch-notes/

Tagi: Immortals Fenyx Rising Ubisoft