Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2021 20:50
PS5 menu Remedy
665V

PS5 ma świetną funkcję dla deweloperów. Thomas Puha chwali bezpośredni kontakt z graczami

Sony projektując system PS5 zdecydowało się na przygotowanie wielu nowoczesnych funkcji i jedna z propozycji została bardzo dobrze przyjęta przez dyrektora do spraw komunikacji z Remedy. Thomas Puha potwierdza, że Sony wywiązało się z obietnicy.

Menu PS5 oferuje graczom wiele ciekawych opcji i choć aktualnie część nie jest dobrze wykorzystywana, to jednak w przyszłości przykładowo wbudowane poradniki mogą okazać się świetną propozycją dla wielu fanów elektronicznej rozgrywki.

W systemie znajdziemy także „wiadomości”, w której zaczynają pojawiać się ciekawe treści dla posiadaczy PlayStation 5 i właśnie ten element wyróżnił Thomas Puha. Przedstawiciel Remedy podkreślił, że w bardzo łatwy sposób deweloperzy mogą przesyłać informacje, które trafiają do odpowiedniej grupy odbiorców.

Thomas Puha podkreślił, że gdy Sony prezentowało „newsy”, to on nie mógł uwierzyć, jak to wszystko może działać. Okazuje się jednak, że japoński producent zadbał o bardzo ciekawą możliwość, dzięki której gracze mogą otrzymywać ważne komunikaty dotyczące oczekiwanych lub posiadanych gier.

Źródło: Twitter: RiotRMD

Tagi: menu playstation 5 ps5 Sony system