Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2021 19:47
PS5 logo
4333V

PS5 bez obiecanych gier w 2021 roku? Sony zmienia produkcje ze zwiastuna

Sony opublikowało nową wersję ostatniego zwiastuna i tym razem zabrakło wzmianki o wielu produkcjach zmierzających na rynek w następnych miesiącach. Jest to zaskakujący ruch biorąc pod uwagę, że firma zrezygnowała z promocji wielu tytułów z 2021 roku.

Na konferencji Sony na CES 2021 nie otrzymaliśmy wielkich zapowiedzi związanych z oczekiwanymi produkcjami, ale firma opublikowała krótką zajawkę, która została zakończona listą tytułów, które mają zadebiutować w następnych miesiącach oraz nawet w kolejnych latach.

Dość niespodziewanie Sony opublikowało dzisiaj nowy zwiastun, który jednak nie zawiera już wszystkich tytułów od deweloperów third-party – nawet pozycji promowanych przez japońską korporację.

Sony już nie wspomina o między innymi Kena: Bridge of Spirits, Stray, Project Athia czy też Pragmata. Jak jednak wiadomo, japoński producent PlayStation miał sobie zagwarantować 2-letnią ekskluzywność na grę Square Enix. Może po prostu przedstawione daty nie są pewne i firma nie chce ryzykować?

Wiele na to wskazuje, że na konkrety musimy zaczekać do kolejnego State of Play, na którym Sony przedstawi swoje plany na 2021 rok.

Źródło: Twitter: gematsucom

Tagi: playstation 5 ps5 Sony