Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2021 17:47
Horizon Forbidden West
1216V

Najbardziej wyczekiwane gry z PS5. PlayStation UK przedstawia swoje typy na 2021 rok

W 2021 roku na rynku nie zabraknie wielu ciekawych gier, a dziennikarze Sony postanowili przedstawić swoje typy. Lista jest przeładowana ciekawymi typami, które wylądują na różnych urządzeniach.

Początek 2021 roku nie rozpieszcza graczy, ponieważ nadal musimy zaczekać na konkretne hity, ale w następnych miesiącach nie zabraknie wielkich tytułów, które mogą zainteresować wielu graczy. Redakcja PlayStation Access pracująca na zlecenie Sony przygotowała pięć najbardziej wyczekiwanych produkcji aktualnego roku i zestawienie jest ciekawe.

Dziennikarze nie zdecydowali się głosować na najciekawsze tytuły 2021 roku, a każda osoba otrzymała jeden głos – dzięki temu na zestawieniu mogły pojawiać się pozycje, które pewnie nie miałyby szans w zbiorczym głosowaniu.

Tak przedstawiają się typy:

  • Ratchet & Clank: Rift Apart
  • Stray
  • Horizon Forbidden West
  • Resident Evil Village
  • LEGO Star Wars The Skywalker Saga

Dwie mocne, ekskluzywne gry, jeden tytuł dzielony z PC i dwie ciekawe multiplatformy. Gdzie znajduje się tutaj Gran Turismo 7 oraz God of War Ragnarok? PlayStation Access wybrało taką formę głosowania, że łatwo można pominąć niektóre pozycje.

Sprawdźcie również najbardziej wyczekiwane gry pierwszego kwartału wybrane przez Kajetana.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstaiton playstation 5 ps5 Sony