Iza Łęcka Iza Łęcka 15.01.2021 07:39
Ghost Recon Breakpoint i Rainbow Six Siege
971V

Ghost Recon Breakpoint i Rainbow Six Siege łączą siły w specjalnym wydarzeniu. Zwiastun przygotowuje na misje

Ubisoft ponownie łączy swoje dwie marki, by zapewnić znacznie więcej atrakcji. Nadciąga specjalne wydarzenie na serwerach Ghost Recon Breakpoint, dzięki któremu dołączymy do posiadanego oddziału operatorów z Rainbow Six Siege.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint nie zanotowało wyjątkowej premiery, ale Ubisoft systematycznie walczy o uatrakcyjnienie produkcji, dostarczając kolejne aktualizacje, rozbudowując mechaniki i wykorzystując informacje zwrotne od sympatyków strzelania.

Obecnie studio zapowiedziało nową akcję, która połączy grę z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Od 21 stycznia gracze otrzymają możliwość sprawdzenia dziewięciu nowych, bezpłatnych misji z Operation Amber Sky, w której pojawi się nowa mechanika – żołnierze zostaną zmuszeni do zbadania śmiercionośnego gazu.

Twórcy sprytnie wykorzystają popularność Rainbow Six Siege, bowiem po zakończeniu pierwszego zadania, pojawi się możliwość zastąpienia partnerów sterowanych przez sztuczną inteligencję postaciami ze strzelanki PVP – do gry trafią Ash, Thatcher oraz Finka.

Podczas misji w Ghost Recon Breakpoint dotrzemy do obszarów objętych wspomnianym gazem, a w trakcie eksploracji będziemy zmuszeni do wykorzystywania masek gazowych i regularnych wymian filtrów. W grze pojawi się ponad 120 elementów do personalizacji – w tym pełne skórki z Rainbow Six Siege. Ukończenie wszystkich misji pozwoli odblokować 11 unikalnych nagród.

Co więcej, Ghost Recon Breakpoint będzie dostępne za darmo od 21 do 24 stycznia, dzięki czemu każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić nowości.

Źródło: https://gamingbolt.com/ghost-recon-breakpoint-will-crossover-with-rainbow-six-siege-in-operation-amber-sky

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft