Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2021 17:31
Samsung Galaxy S21
2106V

Samsung Galaxy S21 bez ładowarki i słuchawek, a producent w zeszłym roku śmiał się z konkurencji

W zeszłym roku Samsung śmiał się z Apple, które zrezygnowało z ładowarki w swoich najnowszych smartfonach, a teraz korporacja ma wykonać identyczny ruch. W Sieci pojawiły się szczegóły zawartości Samsungów Galaxy S21 i sprzęt zostanie pozbawiony dwóch kluczowych elementów.

W zeszłym roku Apple potwierdziło nowe smartfony (iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max), które nie otrzymały w opakowaniu ładowarki oraz słuchawek. Samsung postanowił wykorzystać okazję potwierdzając, że seria Galaxy oferuje wszystkie niezbędne elementy.

Nie musieliśmy długo czekać... Jutro odbędzie się prezentacja nowych urządzeń (Galaxy S21, Galaxy S21 + i Galaxy S21 Ultra) i według przecieków – Samsung nie zdecydował się dorzucić do zestawu ładowarek oraz słuchawek. Klienci w zestawie otrzymają jedynie smartfon, przewód USB Typu-C i pin do wyciągania karty SIM.

Korporacja ponownie zapewni swoim klientom specjalny bonus dla zamówień przedpremierowych i zainteresowani mogą otrzymać Galaxy Budsy, ale jak zawsze – oferta jest mocno limitowana.

Warto dodać, że choć jutro odbędzie się pokaz serii Galaxy S21, to jednak wszystkie szczegóły smartfonów wyciekły już do Sieci. Od zeszłego roku pojawiają się kompletne informacje dotyczące propozycji firmy.

Tak prezentują się pudełka:

Samsung Galaxy S21 - opakowanie

Źródło: https://winfuture.de/news,120535.html

Tagi: Samsung Samsung Galaxy Samsung Galaxy S21