Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2021 16:39
Little Nightmares 2 - bohaterowie
560V

Little Nightmares 2 pokazuje przerażające miejscówki. Twórcy zapowiadają pełne wsparcie nowych konsol

Twórcy Little Nightmares 2 opublikowali kolejny zwiastun, który ma przygotować graczy na nową przygodę. Tytuł zostanie udostępniony w przyszłym miesiącu i fani przerażających opowieści mogą szykować się na ciekawą przeprawę.

Little Nightmares II trafi do graczy 11 lutego, a już dzisiaj informowaliśmy o udostępnionej wersji demonstracyjnej oraz bezpłatnej pierwszej części. Teraz jednak możemy spojrzeć na nowy zwiastun i trzeba przyznać jedno – twórcy potrafią zaintrygować przedstawionymi scenami.

Tarsier Studios prawdopodobnie ponownie zapewnić krótszą historię, ponieważ Little Nightmares 2 jest dostępne w cyfrowych sklepach za zaledwie 125 zł, ale entuzjaści gatunku, którzy mają ochotę na kilka przerażających momentów – muszą pamiętać o tej premierze.

Gra zbiera ponownie pochwały od dziennikarzy i nie brakuje nawet głosów, według których Little Nightmares 2 będzie jedną z najmocniejszych gier pierwszych tygodni 2021 roku. Z pozycji podobno wylewa się kapitalna atmosfera, a deweloperzy potrafili dopracować wydarzenia, by w dobry sposób rozszerzyć przygodę.

Little Nightmares 2 trafi aktualnie na konsole poprzedniej generacji oraz PC, ale deweloperzy zapewnią bezpłatne aktualizacje, dzięki którym tytuł wykorzysta moc PlayStation 5 i Xboksów Series X|S.

Sprawdźcie również gameplay:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Electronic Arts Little Nightmares II Tarsier Studios zwiastun