Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2021 17:06
Mass Effect Legendary Edition art
1480V

Mass Effect Legendary Edition ma datę premiery? 2 sklepy potwierdzają szczegóły

Electronic Arts może wkrótce rozpocząć konkretną promocję Mass Effect Legendary Edition. Dwa niezależne od siebie sklepy podały dzisiaj ostateczną datę premiery gry. EA mogło rozesłać już informacje do partnerów handlowych.

Mass Effect Legendary Edition zostało oficjalnie potwierdzone w zeszłym roku, ale wciąż czekamy na kompletne szczegóły dotyczące nadciągającej kolekcji. Upiększone tytuły będą dostępne w 2021 roku i wiele na to wskazuje, że właśnie poznaliśmy ostateczną datę premiery.

Shopitree (Singapur) oraz GSSHOP (Turcja) potwierdziły dzisiaj, że Mass Effect Legendary Edition zadebiutuje 12 marca. Nie mówimy tutaj o zwykłym dodaniu daty premiery do katalogów produkcji, ponieważ GSSHOP przygotowało nawet krótki spot zachęcający do składania zamówień.

Na potwierdzenie informacji musimy zaczekać, ale jak wspomniałem we wstępie – Electronic Arts może szykować się na konkretną promocję gry. Wkrótce powinniśmy otrzymać materiały wideo, które pokażą jakość pozycji i przygotują na debiut odświeżonych przygód Sheparda.

BioWare aktualnie nie jest specjalnie zainteresowane prezentowaniem pozycji, ale jak wiadomo studio nie może narzekać na nudę – twórcy mogą jednocześnie pracować nawet nad czterema tytułami.

Źródło: https://www.everyeye.it/notizie/mass-effect-legendary-edition-quando-esce-due-store-citano-data-lancio-492357.html

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Legendary Edition