Iza Łęcka Iza Łęcka 11.01.2021 08:39
Destruction AllStars
787V

Destruction AllStars wygląda niezwykle dynamicznie. Wyciekł gameplay z nowej gry Sony

W przyszłym miesiącu oferta PS Plus zostanie rozbudowana o Destruction AllStars. Tytuł od dnia premiery będzie dostępny w bibliotece abonamentu Sony, tymczasem możemy sprawdzić fragment rozgrywki. Gameplay nie jest zbyt długi, jednak ukazuje założenia gry.

W zeszłym tygodniu twórcy Destruction AllStars zaprzeczyli plotkom i potwierdzili wiadomość dotyczącą zagoszczenia ich produkcji w nadchodzącej ofercie PS Plus. Gracze mogą oczekiwać dodania tytułu już w przyszłym miesiącu.

Do debiutu pozostało coraz mniej czasu, więc w najbliższych tygodniach możemy się spodziewać konkretnego pokazu gry, tymczasem wcześniej przedstawiono fragment rozgrywki w Share Factory. Sympatycy intensywnych starć pobrali materiał i przedstawili go w serwisie YouTube. Całość wygląda nieźle, ale jeszcze jest za wcześnie, by ostatecznie zawyrokować, jak dużo frajdy będzie sprawiać gameplay i na jakie atrakcje możemy liczyć przy Destruction AllStars.

Nie ukrywajmy, że produkcja Lucid Games prawdopodobnie nie będzie najmocniejszą pozycją przygotowaną wyłącznie na PlayStation 5, jednak samochodówka może okazać się bardzo przyjemnym uzupełnieniem katalogu, a fani takich pozycji jak  chociażby Destruction Derby powinni wyczekiwać na premierę.

Źródło: https://gamingbolt.com/destruction-allstars-new-details-coming-soon-brief-new-gameplay-clip-leaked

Tagi: Destruction AllStars Lucid Games Sony Interactive Entertainment