Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.01.2021 19:57
Neverwinter: Sharandar
953V

Neverwinter: Sharandar. Perfect World prezentuje nowe wielkie rozszerzenie do znanego MMO

Pomimo aż 7 lat od premiery i ostatnio dość małego rozgłosu, ekipa Cryptic Studios wciąż ciężko pracuje nad nieustającym rozwojem swojego flagowego MMORPG, Neverwinter. Już niebawem do gry zawita nowa, podzielona na odcinki, opowieść.

Zapowiedziany właśnie najnowszy moduł rozszerzający zawartość całkiem udanego Neverwintera, będzie swego rodzaju remakiem pierwszego darmowego DLC jakie otrzymała gra. Dokładnie 22 sierpnia 2013 roku na serwerach dzieła Cryptic Studios wylądował dodatek Fury of the Feywild, który to wprowadzał nowy system kampanii fabularnych oraz krainę Sharandar.

Teraz zaś 21. w kolejności moduł zatytułowany został Sharandar i w trzech epizodach fabularnych opowie nam o zmianach jakie zaszły we wspomnianym Feywild. Całość wprowadzi nową opowieść, pełnoprawną kampanię oraz oczywiście nowe miasto, dzięki którym ponownie poczujemy magię jak te siedem lat temu.

Aktualnie wiadomo tylko, że DLC trafi na pecety już 9 lutego, zaś na PS4 i Xbox One trafi 9 marca. Neverwinter sam w sobie wciąż trzyma się całkiem nieźle, mając na samym Steam blisko 2700 graczy w jednym momencie, co na taki tytuł nie jest jakimś złym rezultatem. Niestety póki co nie wiadomo, czy gra doczeka się rozszerzonych wersji na next-geny.

Tagi: Cryptic Studios Neverwinter Perfect World Entertainment