Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.01.2021 09:49
Apex Legends boks
421V

Apex Legends z bokserskim ringiem. Zwiastun atrakcji w Fight Night Collection

Już jutro warto będzie zajrzeć na serwery Apex Legends. W popularnej strzelance Battle Royale zaczyna się nowe wydarzenie, reklamowane poprzez efektowny trailer.

"Fight Night Collection" - tak nazywa się najnowsze wydarzenie i atrakcja w Apex Legends, które startuje już jutro (5 stycznia).

W ramach Fight Night Collection pogramy w wariancie Airdrop Escalation - ze znacznie większa liczbą zrzutów ekwipunku na mapie. Najważniejsza nowość to jednak przestrzeń na mapie z ringiem, w którym nie będzie można korzystać z giwer, ani ze zdolności specjalnych bohaterów. Jedynym sposobem na pokonanie rywali będzie... walka wręcz! Postacie będą walczyć niczym bokserzy po wejściu do tej strefy - bez obaw o ingerencję z zewnątrz. Do ringu chronionego polem siłowym nie przedostanie się żaden pocisk.

Oprócz nowych atrakcji styczniowa aktualizacja Apex Legends przyniesie też szereg poprawek związanych z działaniem poszczególnych postaci. Udoskonalono przede wszystkim balans mocy niektórych postaci, m.in. Rampart i Caustica. Do dyspozycji dostajemy też nowe skórki dla postaci - dostępne tylko w trakcie wydarzenia Fight Night Collection.

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment