STALKER 2 na krótkim gameplay-teaserze! Dbałość o detale i wysokiej jakości oprawa wizualna robi wrażenie

News
6821V
STALKER 2 na krótkim gameplay-teaserze! Dbałość o detale i wysokiej jakości oprawa wizualna robi wrażenie
Mateusz Wróbel | 31.12.2020, 08:30

IGN udostępniło na swoim oficjalnym kanale krótki materiał, przedstawiający gameplay teaser ze STALKERA 2.

to jedna z najbardziej, jak nie najbardziej wyczekiwana produkcja zmierzająca oficjalnie na Xboksa Series X, więc nie dziwi fakt, że tak ochoczo wyczekujemy nowych materiałów z nadchodzącej produkcji ukraińskiego zespołu GSC Game World.

Na te musieliśmy poczekać niespełna pół roku (nie wliczając udostępnionych parę dni po zapowiedzi gry podczas imprezy Xbox Games Showcase). Wczoraj, późną porą, IGN wrzuciło na swój oficjalny kanał na YouTubie krótki zwiastun, który przedstawia rozgrywkę zarejestrowaną na silniku graficznym rzeczonego tytułu.

Materiał przedstawia krótki wycinek przygody Skifa, głównego bohatera drugiego STALKERA. Jak zaznaczyła redakcja, poniższy zwiastun przedstawia "to, jak naprawdę wygląda gra: mamy tutaj do czynienia ze szybkimi zmianami scenerii i ciągłym poczuciem nieuniknionego niebezpieczeństwa".

Nie ulega wątpliwości, że STALKER 2 w pełni wykorzysta moc next-genów i wyciśnie ostatnie soki z naszych komputerów osobistych. Wystarczy chociażby zatrzymać niżej wstawiony filmik w momencie 0;25/0:30 i przyjrzeć się oświetleniu, jak i ogromnej ilości detali upiększających lokacje.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych