Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.12.2020 09:05
Dying Light
1307V

Dying Light. Techland zaprasza na święta z zombie. Reklama Winter Event 2020

Techland nie przestaje wspierać Dying Light. Polska firma zapewnia świeże atrakcje w ramach świątecznej akcji z zombiakami.

Techland cały czas szykuje pełnoprawną kontynuację Dying Light - nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie tytuł wyląduje na rynku. Póki co firma regularnie dokłada coś nowego do tematu już wydanej produkcji z zombiakami. Dopiero co w październiku pisaliśmy, że Dying Light na PS4 i XOne doczekało się kolejnego wydania pudełkowego, a tym razem polska firma zaprasza nas do zabawy w świątecznych klimatach. Wszystko za sprawą Winter Event 2020.

Świąteczne wydarzenie Winter Event 2020 jest w Dying Light rozpisane na 2 tygodnie. W pierwszym etapie, trwającym od 21 do 28 grudnia rzucać będziemy we wrogów śnieżkami i zdobywać prezenty, z czego najciekawszą zdobyczą jest miecz Frosthander i maczeta The Blademaxx. W drugiej fazie, trwającej od 28 grudnia do 4 stycznia zdobyć będzie natomiast można nowe, świąteczne wdzianko.

Świąteczne atrakcje reklamowane są w najnowszej reklamie Dying Light, którą znajdziecie poniżej.

Cały czas czekamy na dokładną datę premiery kontynuacji Dying Light. Być może gra pojawi się a rynku w 2021 roku - Techland woli się nie spieszyć z premierą, tak by wypuścić maksymalnie dopieszczony produkt. 

Tagi: Dying Light Techland Warner Bros.