Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2020 13:36
Returnal Housemarque
2234V

Returnal na nowej rozgrywce. Twórcy pokazują ekskluzywną grę PS5

Sony dopiero w przyszłym roku rozpocznie konkretniejszą promocję Returnal, ale deweloperzy sami prezentują produkcję omawiając rozgrywkę. Tytuł zmierza wyłącznie na PS5 i wykorzysta możliwości kontrolera DualSense.

Returnal to najnowsza marka Housemarque Games. Twórcy od lat bardzo ściśle współpracują z PlayStation i nie bez powodu ich najnowsza produkcja powstaje wyłącznie na PS5 – Sony zadbało o ekskluzywność i umożliwiło deweloperom opracowanie gry AAA.

Housemarque Games szykuje się do premiery i opublikowało drugi podcast, dzięki któremu możemy poznać tytuł, a jednocześnie oglądamy urywki gameplayu – Harry Krueger opowiada tym razem o początkach pozycji oraz omawia doświadczenia czyhające na graczy.

Twórcy jednocześnie pokazują fragmenty rozgrywki, podczas których główna bohaterka Returnal eliminuje kolejne bestie. Trzeba przyznać, że wygląda to efektownie i pewnie wielu graczy skusi się na nową pozycję znanego studia... Można jedynie żałować, że tytuł będzie dostępny w wyższej cenie. Jak kolejna ekskluzywna pozycja Sony – produkcję kupimy za około 349 zł.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment