Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.12.2020 16:43
Henry Cavill
6939V

Henry Cavill z urazem i RTX-em 3090. Fani Wiedźmina od Netfliksa żartują z serialowego Geralta

Henry Cavill pochwalił się swoim najnowszym nabytkiem, jakim jest RTX 3090. Teraz już wiemy, co aktor będzie robił w zbliżające się święta.

Jak donosiliśmy w poprzednim tygodniu, Henry Cavill doznał urazu podczas kręcenia jednej ze scen dla drugiego sezonu Wiedźmina od Netfliksa, w której musiał walczyć z potworem. Serialowy Geralt już kuruje się w domu. Jak zaraz zauważycie, wolne chwile spędzi z... RTX-em 3090.

Brytyjczyk pochwalił się na swoich mediach społecznościowych ze swojego nowego nabytku. Aktor jest znany z tego, iż lubi grać w gry komputerowe, a co więcej, w lipcu bieżącego roku pokazywał, jak składa swój komputer osobisty. Nie dziwi więc fakt, że społeczność zaczęła snuć teorie, które - jeśli się im przyjrzymy - mogą być prawdziwe.

Według niektórych osób żartobliwie komentujących jego wpis na Instagramie, Cavill nie doznał aż tak poważnego urazu, który uniemożliwiałby mu założenie zbroi, a jego tzw. L4 jest spowodowane najnowszym tytułem CD Projekt RED, Cyberpunkiem 2077. W końcu na czymś trzeba przetestować tego potwora, jakim jest RTX 3090, nieprawdaż?

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/henry-cavill-pc-upgrade-rtx-3090/

Tagi: geralt Henry Cavill rtx 3090