Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.12.2020 14:30
Xuan-Yuan Sword VII data premiery
948V

Xuan-Yuan Sword VII z datą premiery na PS4 w Europie. Ciekawa gra action RPG opowie wciągającą historię

Wreszcie poznaliśmy datę premiery interesująco zapowiadającej się gry od SoftStar Entertainment. Projekt zadebiutował w Azji w październiku, a my wiemy już, kiedy trafi na PS4 do Europy!

Xuan-Yuan Sword VII to bardzo ciekawy projekt gry akcji RPG, który debiutował pod koniec października w Azji. Tytuł zebrał naprawdę pozytywne oceny, choć biorąc pod uwagę recenzje, większość stwierdza jednogłośnie - pozycja szczególnie spodoba się osobom, które zainteresowane są kulturą Chin i tamtejszą historią. Nie wątpię jednak, że takich znajdzie się sporo.

Teraz, po tygodniach oczekiwań, wreszcie poznaliśmy datę premiery gry na PS4 w Europie! Tytuł trafi na Zachód już w lutym 2021 roku, więc posiadacze Sony będą mogli wreszcie zanurzyć się w świecie wykreowanym przez SoftStar Entertainment. Projekt oferuje starcia oparte na kombinacjach ciosów, które rozgrywać się będą w czasie rzeczywistym. Oprócz tego dostaniemy inne standardowe mechaniki jak blokowanie, omijanie i parowanie uderzeń.

Tym jednak, co stanowi prawdziwą siłę Xuan-Yuan Sword VII, jest fabuła. Twórcy rzucą nas do dynastycznych Chin setki lat wstecz, gdzie świat rzeczywisty zaczął przeplatać się z magią. Mieszkańcy dostawali znaki o nadchodzącym dobrobycie, który jednak nigdy się nie pojawił - zamiast tego rozpętały się głód oraz chaos, które zrodziło ślepe dążenie do bogactwa. Reasumując - będzie się działo!

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/12/18/xuan-yuan-sword-7-western-release/

Tagi: SoftStar Entertainment SoftStar Etnertainment Xuan-Yuan Sword VII