Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2020 19:37
NVIDIA Charity Stream wielkim sukcesem
379V

NVIDIA Charity Stream wielkim sukcesem. Znamy podsumowanie charytatywnej transmisji

Firma NVIDIA potwierdziła wyśmienite wyniki NVIDIA Charity Stream. Podczas charytatywnej transmisji udało się zebrać ponad 100 tysięcy zł, które zostaną przekazane na wsparcie dzieci wykluczonych cyfrowo. Poznajcie szczegóły.

Na początku miesiąca (9-13 grudnia) odbyła się szósta charytatywna transmisja organizowana przez NVIDIA Polska oraz AORUS. Zainteresowani postanowili wspólnie cieszyć się elektroniczną rozgrywką, by zbierać pieniądze dla potrzebujących.

W 2020 roku na audycji pojawiła się rekordowa liczba ponad 100 gości, a transmisja trwała 104 godziny bez przerwy. Wydarzenie śledziło ponad 280 000 widzów i przez cztery dni udało się zebrać na rzecz Akademii Przyszłości, najwyższą jak dotychczas kwotę 142 088,44 zł. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci wykluczonych cyfrowo. Trzeba na pewno zaznaczyć, że to nie koniec zbiórki, ponieważ wciąż trwają charytatywne aukcje.

Kolejny raz wydarzenie bardzo mocno wspierała agencja Fantasyexpo, która do współpracy zaprosiła znane sieci gamingowe w Polsce - devils.one, DobreStreamy, Gameset, Honoris, JaRock oraz Knacks.pro. Wśród zaproszonych gości na streamie można było oglądać takie osobistości jak Jerzy Janowicz, Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski, Marcin Gortat, Paweł ‘Leh’ Lehman, Wojciech ‘Łozo’ Łozowski, Robert Makłowicz, Paweł ‘Saju’ Pawelczak, Mateusz ‘PAGO’ Pągowski, Piotr ‘izak’ Skowyrski czy Damian ‘Nervarien’ Ziaja.

Należy jednak podkreślić, że zdecydowanie największe emocje wywołała transmisja z udziałem Roberta Makłowicza, który podczas audycji przygotował propozycje zdrowych przekąsek dla graczy, a miał też oczywiście okazję rzucić kilkoma żartami oraz anegdotami. Co ciekawe, fani dowiedzieli się nawet, że znany podróżnik i kucharz od czasu do czasu gra i miał okazję poznać takie tytuły jak World of Warships, Wolfenstein czy FIFA. Warto dodać, że podczas transmisji odbył się także konkurs na najwyższą sumę wpłat od jednej osoby w czasie całego wydarzenia – zwycięzca zgarnął specjalnie pomalowane przez Łukasza Maczugę, zawodowego grafika znanego jako Czuga, karty graficzne ufundowane przez firmę GIGABYTE/AORUS.

Sprawdźcie transmisję Roberta Makłowicza oraz sam finał:

Źródło: Informacja prasowa: NVIDIA

Tagi: NVIDIA nvidia charity stream stream