redakcja PPE redakcja PPE 08.01.2021 11:40
World of Tanks Holiday Ops
957V

World of Tanks - darmowe kody na PC dla nowych graczy

Drodzy Czytelnicy, przypominamy, że już tylko kilka dni pozostało do zakończenia Świątecznych Operacji w World of Tanks i jednocześnie do zakończenia naszej akcji, w ramach której PC-towi gracze, którzy chcą rozpocząć przygodę z World of Tanks, mogą skorzystać z bezpłatnego kodu. 

World of Tanks nie trzeba nikomu przedstawiać. Nawet jeśli nie dane Wam było zagrać w tę grę, to trudno było nie usłyszeć o fenomenie, który od lat przyciąga miliony graczy z całego świata. 

Z okazji świąt, 9 grudnia wystartowały Świąteczne Operacje, które potrwają aż do 11 stycznia. O co chodzi w tej akcji? 

Witajcie, Dowódcy! Tęskniliście za nami? Czas niesamowitości i cudów jest tuż-tuż, co oznacza, że nadeszła pora na długo wyczekiwane operacje świąteczne, najbardziej spektakularne wydarzenie w World of Tanks! Niech rozpocznie się świętowanie!

Tak jak w ubiegłym roku, poprowadzimy Was przez całe wydarzenie, które przygotowywaliśmy przez cały rok. Zapnijcie pasy – fantastyczna podróż, pełna promocji, podarunków, z zaskakującym bohaterem i magiczną atmosferą właśnie się zaczyna!

Celem operacji świątecznych jest wypełnianie różnych misji i zebranie jak największej liczby dekoracji. Rozwieszajcie swoje dekoracje, by podnosić poziom świątecznej atmosfery.

Komplet informacji o tej świątecznej akcji znajdziecie na stronie World of Tanks. Natomiast my, przy okazji całego wydarzenia, zapraszamy do naszej akcji, w ramach której nowi gracze mogą zgarnąć bezpłatny kod w wersji PC-towej. Czeka na Was m.in czołg, miejsce w garażu, kredyty i opcja przetestowania konta premium. Po szczegóły zapraszamy na specjalną podstronę, na której będziecie mogli pobrać kod (pula kodów jest ograniczona). Życzymy dobrej zabawy!

Przeczytaj również:

Tagi: World of Tanks