Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.12.2020 09:38
Hyrule Warriors: Age of Calamity
515V

Hyrule Warriors: Age of Calamity. Nintendo przypomina w reklamie o wysokich ocenach

Hyrule Warriors: Age of Calamity wykręciło imponujący wynik sprzedaży. W kilka dni od premiery gra czerpiąca pełnymi garściami z Breath of the Wild rozeszła się w nakładzie ponad 3 mln kopii.

To lepszy wynik od jakiejkolwiek innej produkcji spod szyldu Warriors. Nintendo ma się zatem, czym chwalić i o czym przypominać. Tym razem firma przygotowała reklamę, w której cytuje najlepsze oceny z recenzji Hyrule Warriors: Age of Calamity.

Jeśli chodzi o werdykty na temat jakości Hyrule Warriors: Age of Calamity, to warto przypomnieć, że nie mieliśmy do czynienia tylko z samymi zachwytami. W tekstach GameSpotu, który wystawił 6/10 tytuł był krytykowany za rozczarowująco niestabilną płynność animacji, która regularnie spada poniżej 30 fps. Temat podejmowaliśmy w tym miejscu (tutaj czeka też na was analiza framerate'u w Hyrule Warriors: Age of Calamity).

Jak wy oceniacie Hyrule Warriors: Age of Calamity? Czy to faktycznie tak mocna gra, jak twierdzą recenzenci (m.in. z IGN, Nintendo Insidera czy DualShockera), którzy postawili jej oceny 9/10?

Tagi: Hyrule Warriors: Age of Calamity Nintendo Omega Force