Iza Łęcka Iza Łęcka 10.12.2020 13:31
ps5 logo sprzedaż
4938V

PS5 wraca do sprzedaży. Sprawdźcie ofertę

Już dzisiaj PS5 będzie ponownie dostępne w sprzedaży. RTV Euro AGD potwierdziło, że posiada nową partię japońskiego next-gena, dzięki czemu będzie można zawalczyć o sprzęt i jeszcze w tym roku poznać uroki nowej generacji PlayStation.

Wczoraj informowaliśmy naszą społeczność o ofercie na PlayStation 5 w RTV Euro AGD, która rozpocznie się równo o 13.00. Przedstawiciele firmy jeszcze dzisiaj zapewnili, że mają zagwarantowane urządzenia, więc gracze mogą spróbować zamówić sprzęt.

Piszemy o akcji kilka minut wcześniej, ponieważ ostatnia partia PS5 z Media Expert wyprzedała się w minutę, a sklep podobno posiadał wtedy 1000 egzemplarzy.

Nie wiemy, ile sztuk przygotowała sieć sklepów RTV Euro AGD, ale na pewno warto spróbować szczęścia, by nabyć najnowszą, japońską platformę, która dostarczona zostanie do graczy jeszcze przed końcem roku. Wydaje się niezwykle prawdopodobne, że jest to jedna z ostatnich szans, by kupić konsolę Sony jeszcze w 2020 roku. Producent wciąż nie potwierdził, kiedy dostarczy do sklepów większą liczbę urządzeń, choć nieustannie pracuje, by sprostać ogromnemu zainteresowaniu na next-gena.

PS5 wraca do sprzedaży

[Aktualizacja #1]

RTV Euro AGD przygotowało specjalny zestaw za 3654 zł

[Aktualizacja #2]

Otrzymaliśmy wiadomość od naszych czytelników, że RTV Euro AGD usuwa zamówienia. Firma mogła ponownie sprzedać za dużo konsol.

Źródło: Twitter: EuroPromocje

Tagi: playstation 5 ps5 sony