Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.12.2020 12:20
Xbox 2020
694V

Season of Play 2020. Microsoft przypomina o najpopularniejszych grach na Xbox przed The Game Awards 2020

Microsoft postanowił przypomnieć nam w reklamie o kilku ważnych produkcjach, które skupiały na sobie wyjątkowo dużą uwagę posiadaczy Xboksow w 2020 roku.

Microsoft opublikował reklamę "Season of Play 2020",  w której nie zabrakło miejsca dla gier cieszących się największą popularnością na Xbox One i Xbox Series X|S w ostatnich 12 miesiącach.

Wśród gier, których fragmenty możemy obejrzeć w filmiku, nie brakuje tylko tuzów AAA. Swoje kilka sekund dostały też niesamowicie popularne produkcje free-to-play, takie jak Apx Legends, Fortnite, Warframe i znakomite Rocket League. Inne gry z filmiku to Gears 5, Call of Duty: Black Ops Cold War, Warframe, Rainbow Six Siege, Overwatch, Madden 21, The Elder Scrolls Online, ROBLOX, Phantasy Star Online 2, Dead by Daylight, PUBG, NBA 2K21, World of Tanks, Sea of Thieves, Fallout 76, Marvel's Avengers, SMITE, Rogue Company, Red Dead Online, Spellbreak, GTA Online, Destiny 2 i Minecraft.

Jeśli chodzi o Minecrafta, to warto przypomnieć, że właśnie ta gra była najczęściej oglądaną produkcją w 2020 roku na YouTube. Tytuł Microsoftu bardzo wyraźnie wyprzedził konkurentów.

W nocy z czwartku na piątek rozpocznie się gala The Game Awards 2020. Spodziewamy się, że Microsoft będzie miał na niej coś od ujawnienia w kontekście świeżych gier.

Źródło: YouTube/Microsoft

Tagi: season of play 2020 Xbox xbox one