Iza Łęcka Iza Łęcka 10.12.2020 11:21
Cyberpunk 2077 porównywanie
3796V

Cyberpunk 2077 na konkretnym porównaniu wersji z Xboksa: XSX vs XSS vs X1X vs X1S

Cyberpunk 2077 z przytupem wkroczył na rynek, co stanowi bardzo dobrą okazję do sprawdzenia, jak tytuł Polaków prezentuje się na konsolach Microsoftu. Na materiale zobaczycie porównanie czterech wersji z dwóch generacji.

CD Projekt RED potwierdził już pierwszy wynik Cyberpunka 2077, ale nie wiemy, na jakie platformy dokładnie rozkłada się sprzedaż polskiego RPG-a. Możemy jednak podejrzewać, że sporą część rezultatu wygenerowali sympatycy sprzętu Microsoftu, więc warto sprawdzić prezentację gry na Xboksie Series X, Xboksie Series S, Xboksie One X oraz Xboksie One S.

Twórcy dopiero w przyszłym roku zapewnią aktualizację do nowej generacji, dzięki której Cyberpunk 2077 wykorzysta pełną moc XSX i XSS, tymczasem obecnie tytuł działa i wygląda okazalej na nowych konsolach. CD Projekt RED nie zapowiedziało jeszcze, w jaki sposób wykorzysta potencjał next-genów, ale ze względu na umiejscowienie wydarzeń i ogromny potencjał drzemiący w Night City, zaoferowanie ray tracingu może okazać się strzałem w dziesiątkę – już na PC odpowiedni sprzęt gwarantował znakomite wrażenia.

A Wy na jakim urządzeniu gracie? Sprawdźcie poniższe porównanie i pamiętajcie, że deweloperzy planują aktywnie wspierać pozycję, dzięki czemu na początku przyszłego roku otrzymamy darmowe DLC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 porównanie grafiki