Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2020 21:16
Cyberpunk Reeves
1075V

Cyberpunk 2077 z efektownym openingiem. Uważajcie na spoilery w trofeach

W Sieci wylądowały już pełne trofea z Cyberpunka 2077. W szczegółach znalazły się istotne informacje dotyczące fabuły, więc lepiej unikać zestawienia przynajmniej do momentu poznania głównej historii.

Cyberpunk 2077 zostanie udostępniony graczom już w najbliższy czwartek, więc w Sieci wylądowały już trofea, które możemy zdobyć podczas poznawania przygody. Jeśli jesteście jednym z łowców – uważajcie na spoilery.

W szczegółach znajdziecie istotny detal dotyczący głównego bohatera, który lepiej poznać mając kontroler w dłoniach – na spoiler można oczywiście natknąć się w innym miejscu, ale głupio byłoby przeczytać tak ważną informację przed samą rozgrywką.

Wyzwania w Cyberpunku 2077 w dużej mierze opierają się o fabułę oraz dodatkowe wątki – każda z historii otrzymała swój dzbanek. Gracze będą musieli wypełnić zadania we wszystkich regionach czy też zdobyć maksymalny poziomy we wszystkich skillach – to będzie bardzo czasochłonne.

Wśród szczegółów nie brakuje drobnych wyzwań związanych z tworzeniem przedmiotów czy też zabijaniem przeciwników w wyznaczony sposób, ale takie trofea powinny wpaść automatycznie podczas wykonywania innych zadań.

Na deser sprawdźcie sekwencję początkową – właśnie tak rozpoczyna się Cyberpunk 2077:

Sprawdźcie naszą recenzję Cyberpunka 2077.

Źródło: https://www.exophase.com/game/cyberpunk-2077-psn/trophies/
Twitter: TwitterGaming

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077